چطور شروع کنم؟

برای شروع استفاده از آسانیتو اولین سوال این است که آیا پیش از آسانیتو از نرم افزاری استفاده میکرده اید یا خیر. اگر پاسخ شما بله باشد پیشنهاد میکنیم صفحه مهاجرت به آسانیتو را نیز مطالعه نمایید. در صورتی که آسانیتو اولین تجربه نرم افزاری شما است در ادامه آنچه پیش رو خواهید داشت را مرور کرده ایم.

1
Illustration Illustration

انتخاب پلن مناسب

اولین کاری که برای شروع استفاده از آسانیتو لازم است انجام دهید انتخاب پلن مناسب است. میتوانید لیست پلن ها و تعرفه های آسانیتو را از طریق صفحه تعرفه ها مشاهده نمایید. برای انتخاب بهترین پلن مطابق با نیاز خودتان می توانید با مشاورین ما به صورت رایگان گفتگو کنید و با شرح دادن کسب و کار و نیازهای خودتان به کمک مشاورین آسانیتو بهترین انتخاب را برای خودتان انجام دهید. برای دریافت مشاوره تنها کافیست فرم درخواست مشاوره تکمیل و یا با شماره های تماس ما در تماس باشید.

2
Illustration Illustration

خرید و فعال سازی حساب

پس از انتخاب پلن مناسب و انجام مراحل خرید، حساب کاربری شما در آسانیتو فعال می شود. در این مرحله یک حساب تازه و بدون هیچ اطلاعاتی در اختیار شما قرار دارد. اگر اطلاعات قبلی ای نداشته باشید (در نرم افزار دیگری، در یادداشت و یا فایل ورد و اکسل و …) که مسیر پیش رو برای شما آغاز شده و در ادامه در آسانیتو اطلاعات خود را ثبت و مدیریت می نمایید. در صورتی که اطلاعات قبلی داشته باشید می توانید بر اساس الگویی که تیم استقرار در اختیار شما قرار می دهد داده های خود را برای بارگذاری در آسانیتو آماده کنید و داده های قبلی خود را به صورت یکباره وارد سیستم کنید. برای کسب اطلاع بیشتر در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

3
Illustration Illustration

آموزش نرم افزار

بسته به نوع پلن انتخابی شما نحوه استقرار و آموزش تیم شما میتوانید متفاوت باشد. پلن های شرکتی و سازمانی در جلسات اختصاصی آموزش نرم افزار را از تیم استقرار و پشتیبانی آسانیتو دریافت می کنند. این امکان برای نسخه های پایه با پرداخت هزینه آموزش امکان پذیر خواهد بود که میتوانید جزئیات و تعرفه های مربوطه را در صفحه تعرفه ها مشاهده نمایید. همچنین تمامی کاربران میتوانند از طریق پایگاه آموزش آسانیتو اقدام به آموزش قسمت های مختلف آسانیتو نمایند.

4
Illustration Illustration

طراحی فرآیندها

زمانی میتوانید از نرم افزار بهترین نتیجه را بگیرید که برای استفاده از آن یک برنامه ریزی مشخص داشته باشید. ما در کنار شماییم تا بهترین فرآیند را متناسب با نوع کسب و کارتان به شما پیشنهاد دهیم و کمک کنیم تا بازدهی کسب و کار شما بالاتر و بالاتر برود. قسمت فرآیند ساز به عنوان ابزاری کاربردی در این مسیر در کنار شما خواهد بود و هر فرآیندی داشته باشید، هرچقدر هم که پیچیده باشد، به آسانی در آسانیتو پیاده سازی شده و به کمک شما خواهد آمد.

آماده ای شروع کنیم؟

نگران اطلاعات قبلی خودتون نباشید، تیم فنی و پشتیبانی ما بهتون کمک میکنه تا اطلاعاتتون رو بدون دردسر به سیستم جدید مهاجرت بدیم.

Top