با آسانیتو کارتو آسون انجام بده!

بالاخره، یک ERP و CRM که هم قدرتمند و هم برای استفاده آسان است. بیاید تا باهم فروش رو بالاتر ببریم، تجربه مشتریان خودمونو بهتر کنیم، داده ها و اطلاعات را یکپارچه کنیم و از اوقاتی که در سر کار می گذرانیم لذت ببریم.

پرسش و پاسخ های متداول

در صورتیکه پاسخ سوال خود را پیدا نکردید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

خیر، آسانیتو بر بستر سرورهای ابری میزبانی میشه و برای تهیه آسانیتو در صورتی که خودتان مایل به میزبانی آن در سرورهای شخصی نباشید نیاز به تهیه هیچ سخت افزار و سرور جداگانه ای نمی باشید.

پیشنهاد میکنیم قبل از انتخاب حتما از مشاوره رایگان پیش از خرید استفاده کنید. برای این کار فقط کافیه فرم درخواست خدمات را تکمیل کنید تا تیم مشاوره ما با شما تماس بگیرن و در خصوص امکانات آسانیتو به شما توضیحات کامل را متناسب با کسب و کار شما بدن.

بله این امکان وجود داره. ما در نسخه شرکتی این امکان را برای فروشگاه ها وردپرسی میسر کردیم و در نسخه سازمان این دسترسی برای تمام فروشگاه ها امکان پذیر خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که برای اتصال به API های آسانیتو نیاز به اتصال از سمت فروشگاه شما هم وجود داره که باید از این بابت مطمئن بشید.

شما میتوانید به کمک فایل اکسل داده های قبلی خود را بر اساس قالب های استاندارد آسانیتو مرتب نمایید و در آسانیتو بارگذاری نمایید. در نسخه های شرکتی و سازمانی تیم استقرار آسانیتو شما را در این مرحله همراهی می نماید.

بله. اطلاعات قسمت های مختلف را میتوانید به کمک ابزار خروجی اکسل دریافت و در راستای مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.

بله در هر زمان از دوره اشتراک شما، میتوانید نسخه های خود را ارتقا دهید. در ارتقا شارژ باقی مانده از اشتراک شما به دوره جدید منتقل شده و مابه التفاوت نسخه بالاتر را پرداخت می نمایید.

آسانیتو یک نرم افزار سازمانی یکپارچه می باشد که در قسمت های فروش، CRM، حسابداری، مدیریت کارها، قرارداد، فرم ها و فرآیند و … مورد استفاده قرار میگیرد. برای اطلاع از امکانات کامل آسانیتو قسمت تعرفه ها و لیست امکانات را مشاهده فرمایید.

بله در سرویس سازمانی این قابلیت وجود دارد.

خیر، طبق توافقنامه استفاده از خدمات آسانیتو، پس از خرید و فعال سازی حساب کاربری شما، حق اشتراک پرداخت شده غیرقابل استرداد می باشد.

اگر جواب سوال خود را پیدا نکردید سوال خود را از ما بپرسید

سوالات متداول

Top